Ми знаємо історію древнього Лучеська

OLYMPUS DIGITAL CAMERAСьогодні, 4 вересня, учні групи 24 «Агент організації туризму. Адміністратор» разом із класним керівником Катериною Осійчук слухали Кликуна, який, вітаючи лучан та гостей міста, тричі вигукнув «Вартууую!», аж відголос розійшовся Старим містом. Потім із В’їзної вежі Луцького замку пролунала мелодія пісні «Волинь моя».

В цей день слухати кликуна приїхали і журналісти 24 каналу, яких, крім Кликуна, також цікавило ставлення молоді до таких оригінальних кроків відродження давніх традицій нашого міста. Під час інтерв’ю учні Волинського технікуму НУХТ дали вичерпні відповіді журналістам, наголошуючи на тому, що відродження професії Кликуна в Луцьку є хорошим піар-ходом для розвитку туризму. Розповіли журналістам про історію виникнення давньої професії «кликун» та про те, що роль кликунів полягала в інформуванні жителів стародавніх міст про різноманітні події. Треба сказати, що кликуни в Луцькому замку ще й стояли на нічній варті та перегукувалися між собою (кликали).

Класний керівник Катерина Осійчук повідомила учням, що на шпилі Владичої вежі знаходиться флюгер – це фігурка Кликуна, що є сторожем нашого міста.

Тож, запрошуємо вивчати історію древнього Луцька разом із відділенням готельно-туристичного обслуговування Волинського технікуму Національного університету харчових технологій!