Засідання обласного методичного об’єднання заступників директорів з гуманітарної освіти та виховання

На базі Волинського коледжу НУХТ відбулось засідання обласного методичного об’єднання заступників директорів з гуманітарної освіти і виховання з 17-ти вищих навчальних закладів І-ІІ р.а. Волинської області.
Перед учасниками секції з вітальним словом виступила в.о. директора Волинського коледжу НУХТ Алла Голуб, яка здійснила екскурс в історію закладу, ознайомила з особливостями освітнього процесу у коледжі.
У рамках проведення секції розглянуто питання «Виховання національної свідомості молоді в контексті євроатлантичної інтеграції України», яке розкрила заступник директора з навчально-виховної роботи Оксана Межова. У своєму виступі вона розкрила мету і завдання патріотичного виховання, ознайомила із системою виховної роботи у Волинському коледжі НУХТ, традиційними і інноваційними формами роботи зі студентською молоддю, спрямованими на формування особистостей, які зможуть гідно представити українську націю у світі як високорозвинену, конкурентоздатну націю. Учасники обласного методичного об’єднання переглянули відеоматеріали і презентаційні матеріали з розглянутого питання.
Особливості правового виховання студентської молоді в умовах ВНЗ розкрив куратор групи, викладач суспільних дисциплін Олександр Новосад, який ознайомив з сучасними формами роботи зі студентською молоддю і наголосив, що одним із головних аспектів усебічного розвитку особистості майбутнього спеціаліста вищого навчального закладу є формування високої правової культури.
Засідання заступників директорів пройшло на високому науковому та методичному рівні. Учасники методичного об’єднання обмінялися досвідом роботи з питань національно-патріотичного і правового виховання, розглянули ефективні форми розвитку та реалізації творчого потенціалу студентів, шляхи попередження злочинів і правопорушень серед молоді .
Учасники обласного методичного об’єднання заступників директорів з гуманітарної освіти і виховання відвідали відкритий виховний захід «Покрова — День захисника України», побували у музеї «Жертв тоталітарних режимів», отримали методичні і презентаційні матеріали.
Учасники обласного методичного об’єднання заступників директорів з гуманітарної освіти і виховання високо оцінили роботу колективу закладу з національно-патріотичного і правового виховання студентської молоді.