«Люди і реальні проекти, які вчать і… надихають!» — Третій Львівський Форум готелярів і рестораторів

Щороку восени в рамках виставки «Готельний та ресторанний бізнес» у Львові на Спеціалізований Форум збираються готеляри і ресторатори, щоб поділитись досвідом, обмінятись діючими інструментами і спланувати стратегії. 3-ій Львівський Форум проходив під назвою «Люди і реальні проекти, які вчать і… надихають!»

Цьогоріч на Форумі побували викладачі фахових дисциплін нашого навчального закладу Світлана Зінкевич та Катерина Осійчук.

Спікерами Форуму були провідні фахівці-практики, які самі досягнули значного успіху і ділилися ним з іншими.

Форум відбувався в рамках спеціалізованої виставки «Готельний та ресторанний бізнес». Це головна подія індустрії гостинності в Західному регіоні України, місце зустрічі постачальників обладнання, технологій, товарів та послуг для підприємств готельного і ресторанного бізнесу .

Участь у заході дала можливість не лише познайомитися з кращими фахівцями готельного та ресторанного бізнесу України, підвищити свій професійний рівень, дізнатися новинки у сфері сервісу, а й налагодити ділові стосунки з провідними готелями для проходження студентами практики та заявити про Волинський коледж НУХТ, як навчальний заклад, який готує висококваліфікованих фахівців для сфери обслуговування.