Працівників харчової промисловості привітали із професійним святом. ФОТОРЕПОРТАЖ

     Щороку у третю неділю жовтня українці святкують День працівників харчової промисловості.

Напередодні цього свята, сьогодні, 16 жовтня департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації спільно із колективом Волинського коледжу Національного університету харчових технологій організували урочистості для працівників галузі.

Заступник директора з навчальної роботи Волинського коледжу Національного університету харчових технологій Алла Голуб спільно із колективом коледжу радо зустрічали представників підприємств харчової промисловості Волині. Окремі підприємства демонстрували свою продукцію, розповідали про її переваги та нововведення у виробництві.

Студенти коледжу дивували гостей новинками у кулінарії, демонстрували незвичайні страви молекулярної кухні та високі технології визначення якості і безпечності харчових продуктів. А ще, гості мали змогу побачити майстер-клас із виготовлення сучасних коктейлів та побувати на традиційних українських гостинах.

Радість свята із присутніми розділили голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко, заступник голови обласної ради Роман Карпюк, секретар Луцької міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, директор департаменту агропромислового розвитку Юрій Горбенко, представник обласної профспілкової організації працівників Агропромислового комплексу Віктор Оверчук.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Під час урочистостей до присутніх звернувся Олександр Савченко: «Харчова промисловість на сьогодні формує понад 50% зовнішньоторговельного обігу продукції АПК України. На Волині працює більше сотні підприємств різної форми власності, які виробляють майже 25 відсотків реалізованої промислової продукції регіону. Близько у 50 країн світу ми постачаємо свою продукцію». Також, очільник облдержадміністрації зауважив, що Волинь – аграрна область, оскільки аграрне виробництво займає 4-6 позицію в економіці області.

Проте, наш волинський край відомий своєю гостинністю та кухнею не тільки в країні, але і за кордоном. Так, для прикладу, учасники німецької делегації, які нещодавно працювали на Волині розповіли що бували у Шацькому районі та смакували знаменитими шацькими пончиками.

Олександр Савченко щиро привітав присутніх із професійним святом, побажав достатку, спокою, оптимістичного настрою, а також нагородив кращих представників галузі Почесними грамотами та вручив Подяки голови облдержадміністрації. Також голова ОДА вручив Подяки за участь в інвестиційному бізнес-форумі VOLYN INVEST 2018.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На важливості праці кожного робітника харчової галузі наголосив Роман Карпюк. Адже, щодня люди використовують продукти харчування, і особливо приємно, коли ці продукти – вітчизняного виробництва.

Роман Петрович передав вітання від голови обласної ради та вручив відзнаки працівникам галузі.

 

 

 

 

 

 

Григорій Пустовіт відмітив високу якість та естетичне оформлення продукції, що її виготовляють вітчизняні виробники. «Харчова промисловість – це той резерв, який наша область ще може розвивати та годувати не лише себе, але й Україну та інші країни світу», – наголосив виконувач повноважень міського голови.

За сумлінну працю та високий професіоналізм Григорій Олександрович вручив Подяки міського голови.

 

 

 

 

 

 

На Волині більше 6 тисяч трудівників займаються виробництвом продуктів харчування, або кожен шостий, зайнятий у промисловості.

«Продукти харчової промисловості – це те, без чого не обходиться жодна людина. З кожним роком ви вдосконалюєтеся, винаходите нову продукцію», – зауважив Юрій Горбенко.

Очільник головного аграрного відомства області проінформував, що на Волині виготовляється 60% загальнодержавних обсягів кетчупів і соусів, майже 40 відсотків у виробництві гірчиці, 16 відсотків – приправ та прянощів, 13 відсотків у виробництві заморожених плодів та горіхів.

Нам є чому гордитися, адже в області працюють знані підприємства. Для прикладу, ПрАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» – одна із п’яти найпотужніших в Україні, волинський мед входить в шестірку кращих медів України, а Луцьке МПД ДП «Укрспирт» – єдине державне підприємство, яке виробляє горілку, та ще й експортує її.

Юрій Горбенко також вручив нагороди працівникам галузі.