World Skills Ukraine 2021-2022

Нещодавно стартувало наймасштабніше змагання з робітничих професій «World Skills Ukraine 2021-2022» яке проводиться для учнів, студентів та молодих працівників віком від 18 до 22 років. Його мета – підвищити престиж робітничих професій, розвивати професійну освіту та сприяти співпраці профтехів з бізнесом.26.10.2021року на виробничих площах ПрАТ «Едельвіка» відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «World Skills Ukraine» з компетенції «Технологія моди». До участі було запрошено бажаючих учнів та студентів закладів професійної, фахової передвищої та вищої освіти. Згідно з конкурсним завданням необхідно пошити ділову сукню за п’ять годин, втіливши власний ескіз у готовий виріб.

Учням професії «Кравець. Вишивальник» групи КВ-31 Котоловська Юлія та Оніщук Юлія випала неймовірна нагода долучитися до цієї події та продемонструвати власні професійні навички.

Аналізуючи роботи кожного конкурсанта, члени журі відмітили високий рівень підготовки наших учнів при виконанні послідовного процесу створення сукні та звернули увагу на вміле користування новітнім швейним обладнанням.

Професійні навички учнів були відзначенні дипломами та цінними подарунками спонсора конкурсу ПрАТ «Едельвіка».

Дякуємо «World Skills Ukraine», Управлінню освіти і науки Волинської облдержадмінстрації, Навчально-методичному центру ПТО у Волинській області та ПрАТ «Едельвіка» за надані можливості для реалізації творчих ідей та чудову нагоду продемонструвати професійні навички наших здобувачів освіти.