Вивчення англійської мови у сучасних реаліях

Знання іноземної мови є запорукою успіху у професійній діяльності та побудові ефективної комунікації. Іноземна мова – це міжнародна мова, мова техніки, науки, політики і культури, саме тому вивчення іноземних мов стає надзвичайно важливим в процесі становлення майбутнього фахівця. Якісно нові взаємовідносини України з країнами світового співтовариства, нові політичні та соціально-економічні реалії створили сприятливі умови для вивчення іноземних мов. В рамках проведення тижня циклової випускової комісії туризму та готельно-ресторанної справи, викладачем фахових дисциплін Вікторією Каварою, було проведено інтерактивний відео практикум, під час якого студенти 3 курсу спеціальності «Туризм» представили розробки власних турів. Основними формами роботи під час проведення заняття були проєктні технології та комунікативно–діяльнісна інтеракція, що дозволило повноцінно реалізувати комунікативний підхід в навчанні іноземної мови.

Здобувачі освіти  презентували власне бачення туристичних маршрутів, які можуть зацікавити гостей нашого міста і країни. Оздоровчий, спортивний та культурний туризм, піші походи та гастрономічні тури – всі особливості таких маршрутів були представлені англійською мовою. Під час демонстрації власних проєктів студенти показали впевнене володіння професійної лексики туристичної індустрії, ділової англійської мови та сучасних інформаційних технологій. Все це дає можливість майбутнім спеціалістам в галузі Сфери обслуговування імплементувати ключові уміння та навички володіння іноземною мовою професійного спрямування у подальшій кар’єрі.

Ми віримо у перемогу нашої країни і переконані, що Україна стане місцем, куди радо приїжджатимуть фахівці та туристи з усього світу. Студенти та випускники Волинського фахового коледжу НУХТ радо готові зустрічати їх у нашому місці.

Вікторія Кавара,
викладач фахових дисциплін