Випуск молодих фахівців

P2170061_cr16 лютого у Волинському коледжі НУХТ відбувся черговий випуск молодих фахівців, які здобули професії: «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення», «Кухар».

Прийшов час, коли для випускників єдина стежина, якою вони прямували протягом декількох років навчання, розійдеться у різні напрямки. І вже завтра перед ними відкриються тисячі доріг, але кожен з них обере свій життєвий шлях.

Волинський коледж НУХТ з честю виконав свою високу місію – надав професійні навички та дипломи висококваліфікованих робітників. «Про кожного з випускників можна сказати дуже багато приємних слів, адже за роки навчання у закладі вони показали себе багатосторонніми та цікавими особистостями. Маю надію, що наші випускники використають знання і навики, здобуті під час навчання, використають свою молодечу енергію та досягнуть успіхів, – з гордістю в голосі вітав молодих фахівців директор коледжу Ігор Корчук. – Закликаю вас надалі вчитися, не зупинятися на досягнутому, підкорювати нові академічні висоти». Також Ігор Васильович висловив сподівання у майбутньому побачити сьогоднішніх випускників серед студентів Волинського коледжу Національного університету харчових технологій.

Поздоровити більш ніж півсотні випускників прийшли завідувачі відділень, класні керівники, викладачі коледжу, майстри виробничого навчання, батьки учнів та їх друзі.

Шановні наші випускники, хай щасливим буде для вас шлях самостійного життя, хай завжди поруч будуть вірні друзі та мудрі наставники! Щиро бажаємо вам щасливої та щедрої долі, міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів та творчих планів!