Вчимося бути лідером

, ,

qyyJih9Ky5MНещодавно представники студентського самоврядування Волинського коледжу НУХТ взяли участь у семінарі з питань діяльності студентського самоврядування вищих навчальних закладів Волині.

У рамках семінару для активної молоді проводили цікаві тренінги, на яких студенти більше дізналися про лідерство, вчилися прийнятим у суспільстві принципам спілкування, розмірковували, як бути активним. Також студенти прослухали цікаву лекцію на тему «Лідерство».

Павло Дзеблюк, Олександр Умша, Андрій Голя, Аліна Пушкар, Яна Головацька ґрунтовно підготувалися до заходу, підготувавши презентацію про діяльність студентського самоврядування Волинського коледжу НУХТ. Після перегляду всіх презентацій, молодь мала можливість отримати  важливу інформацію та обмінятися досвідом.

Голова студентського самоврядування вищих навчальних закладів Волині Неля Жиговець у своєму виступі говорила про діяльність студентських рад, виділила актуальні питання та проблеми, які хвилюють студентство. Особливо зупинилася на обговоренні результатів роботи за останній місяць та перспектив розвитку студентського самоврядування в сучасних умовах.

Слід зазначити, що семінар проходив у досить легкій та доступній формі. Як зазначив голова студентського самоврядування Волинського коледжу Павло Дзеблюк, що, сповнені енергії та натхнення студенти, мають бажання постійно брати участь у подібних заходах.