На них чекають Всеукраїнські олімпіади

Засіяна невтомною працею освітянська нива щедро рясніє сходами юних талантів, яскравими зірочками, які прославляють свої навчальні заклади та викладачів визначними перемогами та збагачують сторінки Дошки слави. Так і сьогодні, 17 лютого, на відділенні загальноосвітніх дисциплін Волинського коледжу НУХТ засяяли нові зірки, які успішно пройшли випробування перших етапів олімпіад з української мови та математики.

Так, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 26.11.2015 року № 1227 «Про проведення Всеукраїнських творчих змагань серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації у 2015/2016 навчальному році» відбувся перший етап олімпіади з української мови серед студентів нашого коледжу. Переможці мовного змагання візьмуть участь у другому етапі олімпіади, який відбудеться 9 березня на базі Технічного коледжу Луцького національного технічного університету. А переможці першого етапу Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів візьмуть участь у другому етапі олімпіади 16 березня 2016 року на базі Ковельського медичного коледжу.

Вітаємо з успіхом студентів та їх педагогів, бажаємо подальших високих досягнень у наступних етапах Всеукраїнських олімпіад із базових дисциплін.