Випуск 2023 у Волинському фаховому коледжі Національного університету харчових технологій

Роки навчання у Волинському фаховому коледжі Національного університету харчових технологій пролетіли майже непомітно, і ось настав довгоочікуваний день – урочистостей. Розпочалося свято традиційно з виконання Державного Гімну України, хвилиною мовчання за загиблими на війні, та покладанням квітів до Дошок пам’яті наших випускників, які віддали своє життя за нас

В урочистостях з нагоди вручення дипломів взяли участь директор коледжу Ігор КОРЧУК та викладацький склад закладу, духовенство ПЦУ, випускники та їх родини.

Омріяні дипломи отримали 363 випускники різних кваліфікаційних рівнів. Здобувачі освіти навчалися за такими спеціальностями та професіями: комп’ютерна інженерія; інженерія програмного забезпечення; фінанси, банківська справа та страхування; облік і оподаткування; маркетинг; підприємництво, торгівля та біржова діяльність; оператор з обробки інформації та програмного забезпечення; кухар; офіціант, бармен; кравець, вишивальник; пекар, кондитер.

На жаль, на долю цих студентів та учнів випали непрості випробування: роки через пандемію COVID-19, а з 24 лютого життя українців змінила війна, розв’язана російською федерацією. Додалися сирени повітряної тривоги, загроза ракетних обстрілів, відключення електроенергії та багато інших негараздів. А найгірше – це життя і навчання у постійному стресі. Але було і залишається усвідомлення: наша праця, навчання – це наш основний внесок у Перемогу.

Подія, яка зібрала нас всіх, спонукає до теплих слів, щедрих зізнань, душевних спогадів. Бажаємо нашим випускникам міцного здоров’я, повсякденних успіхів, невичерпної енергії, реалізації всіх задумів і планів, бути успішними на життєвому шляху.