Волинський фаховий коледж НУХТ радо вітає першокурсників!

31 серпня 2021 року у Волинському фаховому коледжі Національного університету харчових технологій відбулося святкове дійство – Посвята у студенти, яка є однією із найголовніших подій у житті кожного студента, яку першокурсники запам’ятають назавжди.

Відкрив свято урочистим привітанням для першокурсників директор коледжу Ігор Корчук, який побажав студентам відповідального ставлення до навчання, натхнення та плідної роботи, а також підкреслив, що попри будь-які перепони на новому шляху, кожен студент може завжди розраховувати на підтримку класних керівників, викладачів та адміністрації. Потому на знак щасливої долі, здійснення мрій та досягнення професійних і особистих успіхів студентів коледжу привітало духовенство української православної церкви та окропили освяченою водою.

Урочиста атмосфера, святковий настрій та ФУРШЕТ на подвір’ї закладу зустрічали нових студентів та їхніх батьків. Особливо піднесений настрій студентам-першокурсникам, батькам та гостям заходу дарували старшокурсники своїми веселими та запальними піснями під, які першокурсники влаштували запальні танці. Також новим здобувачам освіти була проведена цікава екскурсія коледжем, оскільки він славиться своєю багатою 400 літньою історією. Традиційно по завершенню урочистостей старшокурсники передали першокурсникам студентську символіку посвяти: символічні «студентський квиток» та «ключ до знань». Подальше спілкування з першокурсниками та їх батьками пройшло в аудиторіях коледжу, де класні керівники ознайомили першокурсників з особливостями освітнього процесу в закладі.

Цього року, наша дружна родина коледжу, поповнилася рекордною кількістю першокурсників, а це аж на 100 здобувачі освіти більше ніж минулого року. Ми сподіваємося та віримо, що наші першокурсники не лише збагатять та примножать здобутки своїх попередників, але й прославлять добре ім’я фахового коледжу.

Вітаємо наших першокурсників з початком цікавого, насиченого і пізнавального студентського життя в коледжі! Бажаємо гарних оцінок, досконально освоїти майбутню професію та знайти друзів на все життя!

Лариса Поліщук