Щоб у серці жила Батьківщина

Велична і свята, моя ти Україно
Лише тобі карать нас і судить.
Нам берегти Тебе, Соборну і Єдину
І нам твою історію творить
!

Ліна Костенко

1 вересня у Відокремленому структурному підрозділі «Волинський фаховий коледж НУХТ» в групі ОО-21 відбувся перший урок «Щоб у серці жила Батьківщина», присвячений 30-й річниці з Дня проголошення незалежності України.

Викладач Матвійчук О.М. підготувала годину спілкування про історичну долю України, розвиток та зміцнення держави, історію державних символів України, героїку сучасних захисників суверенітету і територіальної цілісності країни.

Доповненням до бесіди стала презентація «Від проголошення незалежності до сьогодення», при перегляді якої присутні мали змогу дізнатися про те, як розпочиналася історія незалежної країни та про людей, у чиїх руках була її доля, визначні та трагічні події, якими жила Україна впродовж 30 незалежних років.

Україна, стиснувши зуби від болю і втрат, йде далі і кожному з нас необхідно усвідомити, за що боролися учасники Помаранчевої революції, революції Гідності, Євромайдану, заради чого пожертвували своїм життям Герої Небесної сотні та тисячі воїнів, які на, жаль, гинуть і сьогодні у боротьбі за свободу, цілісність та єдність держави. Згадали і наших випускників: Віталія Махновця, Максима Шульгу, Сергія Писарука, Олега Гаркавчука, Ігоря Климюка – вшанували пам’ять героїв хвилиною мовчання.

Українська земля пройшла війни та мир, поразки та перемоги, пишалася вірними синами та доньками, чарувала світ своїми запашними паляницями та мелодійними піснями. Вона була і залишається вірною матір’ю українців, які свято шанують і люблять її.

Про Україну Василь Симоненко писав:

Можна все на світі вибирати, сину,
Вибрати не можна тільки Батьківщину…

Як і матір ми не вибираємо, так не можемо вибрати  Батьківщину, одна вона у нас, одна у цілому світі. Тут наше коріння, тут наша доля.

Шановні студенти! Учіться пишатися своєю справою, вивчайте таємницю обраної професії. Пам’ятайте, що працелюбність – основа життя людини. Тож успіхів вам у навчанні та трудових здобутків на благо нашої квітучої України! Будьте патріотами нашої Вітчизни і живіть з Україною в серці!