55-річний ювілей Волинського фахового коледжу НУХТ! 55 років знань, добра, поваги та любові!


4 вересня 2021 року у Волинському фаховому коледжі Національного університету харчових технологій відбулося урочисте святкування 55-річчя, яке співпало з 936 річницею нашого міста Луцька.

На ювілейному святкуванні були присутні представники влади, керівники Управління Державної служби якості освіти у Волинській області, керівник Департаменту освіти Луцької міської ради, проректор Національного університету харчових технологій, начальник Управління агропромислового розвитку Волинської облдержадміністрації, керівник Волинської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України, директори коледжів, духовенство української православної церкви, ветерани закладу, випускники та викладачі.

Відкрив свято урочистим привітанням з нагоди 55-річчя закладу директор коледжу Ігор Корчук, який розказав про багату і прекрасну історію коледжу та про майбутню перспективу його розвитку, та побажав ще надзвичайно довгих сторінок історії та міцних традицій, а учителям-ветеранам, викладачам, співробітникам, та здобувачам освіти – доброго здоров’я, нових творчих звершень на благо коледжу й української освіти!

Гості свята побажали процвітання та успішного навчання, розуміння та поваги кожному в стінах коледжу. Бажали також продовжувати сміливо йти вперед, жити повним і радісним життям, вчитися, вчити та творити!

Окремою шаною та подякою Ігор Корчук відзначив Луцького міського голову Ігоря Поліщука за цінну співпрацю та підтримку в розвитку коледжу, у відновленні та збереженні його традицій, пам’яток історичної культури та туристичної спадщини! У стародавніх підземеллях Луцького колегіуму, над якими розташовується Волинський фаховий коледж НУХТ завершились ремонтно-реставраційні роботи, відновлено фасад, територію та внутрішній двір коледжу, що реалізовувалися завдяки сприянню Луцької міської ради, який здійснюється в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 за що увесь колектив коледжу висловлює щиру подяку Управлінню туризму та промоції міста Луцька!

Бажаємо усім нам невпинного руху тільки вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів, де підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності хай буде міцне здоров’я, серце сповнене любові та добра, натхнена думка й щирі почуття. Щоб життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні привітання, що лунали на честь свята додавали життєвої наснаги в скарбничку нашого коледжу. Нехай людська шана буде подякою нам усім за плідну працю, чуйність та уміння творити добро. Нових нам ідей та перемог! Ми справді робимо величезний внесок у розвиток нашої рідної країни.

Лариса Поліщук