Студент ВоК НУХТ переміг у ІІ-му етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки

У Волинському коледжі НУХТ відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. Це одна з наймолодших олімпіад, що викликає великий інтерес у молоді. Загалом в олімпіаді взяли участь 19 студентів із всієї Волині.

Учасників інтелектуального змагання привітала голова обласного методичного об’єднання викладачів інформатики Лариса Констанкевич, яка побажала успіхів та творчого натхнення.

Далі студенти приступили до виконання завдань і протягом двох годин доводили свій високий рівень знань та практичних навичок з інформатики та комп’ютерної техніки. Після чого їх чекала цікава екскурсія історико-культурним заповідником «Старий Луцьк», який провели студенти відділення готельно-туристичного обслуговування. Треба зазначити, що майбутні працівники сфери гостинності та туризму у своєму доробку мають фірмові екскурсії, в яких вони детально впорядкували факти та події, що пов’язані з упізнаваними людьми та місцями.

Компетентне журі оцінило олімпіадні роботи і визначило переможців. Отже, перше місце здобув Дмитро Форманюк, студент Волинського коледжу НУХТ (викладач – Олег Ройко).

Друге місце розділили між собою: Ернест Козінець, студент ДВНЗ «Нововолинський електромеханічний коледж» (викладач – Олександр Ільїн); Наталія Ілюшик, студентка Ковельського промислово-економічного коледжу ЛНТУ (викладач – Олександр Присада); Софія Поварчук, студентка Луцького кооперативного коледжу Львівського торговельно-економічного університету (викладач – Вікторія Захаревич).

Третє місце вибороли: Олександр Шум, студент Коледжу технологій, бізнесу та права СНУ імені Лесі Українки (викладач – Дмитро Шостак); Віталій Поліщук, студент Луцького педагогічного коледжу (викладач – Лариса Констанкевич); Християн Тиский, студент Технічного коледжу Луцького національного технічного університету (викладач – Ольга Якобчук).

Щиро вітаємо переможців та їх наставників і бажаємо подальших здобутків та реалізації всіх задумів!