Майбутні комерсанти змагалися за звання кращого

Стало гарною традицією у рамках проведення тижня економіки і підприємництва проводити конкурс між майбутніми підприємцями «Кращий комерсант».  Захід організувала і провела викладач фахових дисциплін Антоніна Філіна. У конкурсі взяли участь три команди студентів-комерсантів другого та третього курсів: «Комерційні титани», «Лідер», «Акули бізнесу».

Майбутні підприємці творчо і з гумором виконували завдання: представляли свої команди, демонстрували професійні знання та навички у відгадуванні економічних термінів, визначали правомірність конкретної ситуації, яка відбувалася під час обслуговування покупців, характеризували товари за видом, сировиною, технологією виготовлення.

Також в межах конкурсу відбувся майстер-клас «Колір в рекламі», який провела викладач фахових дисциплін Оксана Білоконь. Як зазначила викладач, для комерсанта важливо правильно та яскраво себе подати. Адже споживач спочатку інформацію сприймає зорово, тому колір реклами є невід’ємною частиною комунікативної політики будь-якого підприємства. Під час заняття студенти вчилися використовувати методику кольорів, вивчали психологічні аспекти застосування кольору, оптичні ілюзії, які часто використовують в рекламі.  Підсумовуючи почуте і вивчене, студенти розробляли фірмовий стиль для свого рідного відділення економіки і підприємництва. А на завершення майстер-класу молодь, не користуючись словниками, відзначилася експрес-перекладом інструкцій-характеристик кольорів з англійської мови на українську. Тим самим показали знання як з іноземної мови, так і з реклами.

Сьогодні студенти переконалися, що сучасні комерсанти повинні вміти не тільки продавати, а й мати навички маркетолога, менеджера, товарознавця, мерчендайзера.