Засідання обласного методичного об’єднання викладачів інформатики

22 березня на базі Волинського коледжу НУХТ відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів інформатики вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Волинської області.

Відкрив засідання директор Волинського коледжу НУХТ Ігор Корчук, який привітав учасників та побажав плідної праці. Методичне об’єднання розпочало роботу із доповіді кандидата технічних наук, викладача-методиста Олександра Ройка «Інтеграція сучасних інформаційно-комунікаційних технологій в навчальний процес». Він провів аналіз можливостей сучасних засобів для створення онлайн-курсів, спільної роботи викладачів та студентів над проектами. З великою увагою та зацікавленістю було заслухано інформацію доповідача про засоби тестування знань студентів, обліку та аналізу успішності. Викладач відзначив, що незважаючи на високу ефективність інформаційних технологій в навчальному процесі, їх обов’язково потрібно поєднувати із традиційними методиками викладання.

Під час круглого столу викладачі мали можливість обмінятися досвідом роботи щодо пошуку та застосування різноманітних педагогічних форм, методів, прийомів, які спроможні активізувати навчальну діяльність студентів на заняттях з інформатики.

Потому члени обласного методичного об’єднання оглянули матеріально-технічне забезпечення викладання інформатики у Волинському коледжі НУХТ. Не оминули увагою і циклову випускову комісію інформаційних технологій, про діяльність якої розповіла голова комісії Світлана Кізим.

Практичним етапом семінару стало відвідування відкритого практичного заняття на тему «Роль сучасних апаратно-програмних засобів у формуванні компетенції майбутніх фахівців», який провела викладач фахових дисциплін Галина Шепелюк. Вона поділилася своїм творчим пошуком оригінальних, нестандартних рішень різноманітних педагогічних проблем. Адже відомо, що гарних методів існує рівно стільки, скільки існує здібних людей.

Усіма присутніми було відзначено високий організаційно-методичний рівень проведення засідання обласного методичного об’єднання. Учасники семінару отримали методичні рекомендації щодо викладання інформатики у вищих навчальних закладах І-ІІ рівнів акредитації.

Матеріали методичного об’єднання

Завантажити Фото