ВоК НУХТ і Карлінська вища професійна економічна школа домовилися про співпрацю

media-share-0-02-05-0399126430634a5f599a1b4ccaf19ce85c69d0fc84bc1ca886dd2273e8ddcf75-picture_crУ Празі відбулася зустріч керівництва Волинського коледжу Національного університету харчових технологій  та Карлінською вищою професійною економічною школою.

Обидві сторони домовилися поєднати  спільні зусилля щодо реалізації євроінтеграційних процесів, запровадити обмін студентами з метою навчання та проведення різних видів практики, проводити академічні обміни, перепідготовку, стажування та підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

«Сьогоднішня зустріч дуже важлива для нашого коледжу, адже  ми прагнемо налагоджувати якнайбільше контактів з європейськими партнерами. З Карлінською вищою професійною економічною школою нас об’єднує те, що ми ведемо підготовку фахівців однакових спеціальностей. Тому буде що запозичити у чеських колег, а також поділитися власним досвідом з вирішення спільних проблем та питань у справі підготовки висококваліфікованого фахівця. Беззаперечно, сьогоднішній день увійде в історію співпраці наших навчальних закладів», – вважає директор Волинського коледжу НУХТ. Також Ігор Васильович повідомив, що чеська сторона прийняла запрошення і прибуде з робочим візитом до Волинського коледжу на День працівника харчової промисловості.