Презентація циклу книг «Волинський пантеон: Схід-2014» та «Волинський пантеон: Схід-2015»

image2_cr Нещодавно студенти та викладачі Волинського коледжу НУХТ взяли участь у презентації циклу  книг  «Волинський пантеон: Схід-2014» та «Волинський пантеон: Схід-2015» . Під час заходу виступили автори – Олександр Дем’янюк, Геннадій Гулько, Віктор Шрамко.

Видання «Волинський пантеон: Схід-2014» містить відомості про 96 волинян, які загинули в перший рік проведення антитерористичної операції на Донбасі. Ідея проекту належить професору, доктору історичних наук Олександрові Дем’янюку та заслуженому працівникові культури України, краєзнавцю Геннадію Гульку. Того ж року список загиблих був уточнений за рахунок віднайдених імен та похованих пізніше учасників подій 2014 року – боїв у Іловайському котлі, при захисті Донецького аеропорту. Друге видання містило відомості вже про 105 наших земляків.

Книга, яка щойно вийшла з друку – «Волинський пантеон: Схід-2015», містить інформацію про 66 співвітчизників-волинян, які полягли на Донбасі у 2015 році. Друкування книги відбулося у Луцьку та Одесі.

Студенти, викладачі та всі присутні на презентації схилили голови та вшанували пам’ять полеглих за незалежну і вільну Україну.