У ВоК НУХТ відзначили День працівників освіти

dsc_8744_crЩороку першої неділі жовтня освітяни відзначають професійне свято. Почесна, благородна та багато в чому подвижницька праця викладача, вчителя, майстра виробничого навчання, вихователя наповнена глибоким духовним змістом, завжди користувалася особливою повагою в суспільстві.

Волинський коледж НУХТ завше пишався своїми педагогами. В навчальному закладі працюють і працювали прекрасні викладачі, майстри виробничого навчання, вихователі, які завдяки своїм високим професійним компетентностям виховують молоде покоління. Трудовий колектив коледжу був неодноразово відзначений грамотами й подяками.

З нагоди Дня працівників освіти у коледжі відбулися урочистості. З вітальним словом до колективу звернулася заступник директора з навчально-виробничої роботи Леся Стешенко, яка щиро подякувала викладацькому складу, майстрам та вихователям за їх нелегку, але дуже важливу працю. Також Леся Ігорівна зауважила, що вірність славним педагогічним традиціям коледжу і надалі підніматимуть освіту Волині на ще вищий рівень. Заступник директора побажала освітянам міцного здоров’я, миру, віри, надії та любові.

Після урочистої частини студенти коледжу подарували педагогам чудовий ліричний концерт. Зі сцени лунали щирі слова привітань, гарні пісні та запальні танці. Учасники святкового концерту підготували чимало цікавих номерів, за що і отримали від вдячних глядачів бурхливі оплески.