Вебінар «Актуальні питання освітнього забезпечення сільського туризму в Україні»

,

В сучасних умовах світової пандемії, пов’язаної з поширенням вірусу COVID-19, особливо посилюються позиції внутрішнього туризму, зокрема, сільський зелений туризм та його різновиди набирають все більшої актуальності.

В рамках проведення тижня циклової випускової комісії туризму та готельно-ресторанної справи було проведено круглий сліл «Актуальні питання розвитку сільського  зеленого туризму в Україні», який був поєднай з вебінаром «Актуальніпитання освітнього забезпечення сільського туризму в Україні»,організований Науково-методичним центром ВФПО спільно із ГО «Спілка сільського зеленого туризму в Україні». У заході взяли активну участь викладачі відділення туризму та готельно-ресторанної справи, студенти груп Т21, Т31 (освітня програма 242 Туризм).  Спікерами вебінару були висококваліфіковані викладачі закладів вищої освіти України та власники садиб, які ознайомили з досвідом успішної роботи садиб сільського зеленого туризму.  Відкривав захід Володимир Васильєв, Голова правління ГО «Спілка сільського зеленого туризму в Україні». Про навчально-освітнє забезпечення сільського туризму в Україні  розповів Юрій Зінько, старший викладач кафедри туризму та науковий співробітник науково-дослідної Лабораторії інженерно-географічних, природоохоронних і туристичних досліджень Львівського національного університету імені Івана-Франка. Дарія Басюк, доктор економічних наук, доцент, завідувач кафедри туристичного та готельно-ресторанного бізнесу і консалтингу Національного університету біоресурсів і природокористування України розповідала про науковий та освітній потенціал закладу освіти. Власниця етносадиби «Мальва Озерна» та клубу етновідпочинку «Рутенія», член правління ГО «Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні» Ельміра Маслова наголосила на тому, що студентів мають вчити психологічних тонкощів роботи із споживачами послуг та з власного досвіду розповіла про можливості, помилки, перспективи сільського туризму.

Участь студентів та педагогів відділення у вебінарі стала важливим фактором  підвищення рівня якості освіти, здобуття необхідних знань, вмінь та навичок  у сфері сільського зеленого туризму. Адже його розвиток в Україні є особливо актуальним, оскільки саме завдяки цьому Україна може поліпшити соціально-економічну ситуацію.

Конох О.А.