Волинський фаховий коледж Національного університету харчових технологій

Вчимося енергозаощаджувати

Враховуючи економічну ситуацію в країні та підвищення цін на енергоносії, завдання профтехосвіти навчити наших кваліфікованих робітників ефективно використовувати енергетичні ресурси під час виконання своїх професійних обов’язків.

У рамках тижня циклових методичних комісій викладачів професійно-теоретичної підготовки та майстрів виробничого навчання викладач Роза Бусел провела відкрите заняття на тему «Потенціал енергоефективності на виробництві». Під час заняття учні групи № 28, які здобувають професію «Офіціант; бармен», розглянули  види енергетичних ресурсів, що використовуються у закладах громадського харчування та основні шляхи їх ефективного використання.

Для закріплення поданого викладачем матеріалу, учні провели ділову гру «Збори колективу ресторану». Розділили посади та обговорили можливі заходи з енергоефективності в закладі, щоб чергове подорожчання на енергоресурси не переносити на ціни в меню.

«Ми маємо навчитися бути енергоефективними, тобто  споживати енергію розумно, – підбила підсумки заняття викладач Роза Бусел. – Економне споживання енергії підвищує національну безпеку держави, зменшує шкідливий вплив на довкілля, захищає майбутнє наступних поколінь. Кожен з нас повинен робити свій внесок  у вирішення питань з енергозбереження».

Волинський фаховий коледж НУХТ