UPSHIFT — зростає!

Чотири дні натхненного креативу, пошуку, дискусій та емоцій — таким запамʼятається перший boot camp на Волині здобувачам освіти. Вони мали можливість розвивати навички лідерства, співпраці та творчості, а також навчатися розв’язувати суспільні проблеми через інновації.

Сьогодні ділимося емоціями UPSHIFTерів:

UPSHIFT – це чудова можливість навчитися чомусь новому, та пізнати себе з нових сторін. Атмосфера створена організаторами максимально комфортна та приємна, ця атмосфера та вайб, сприяли на моє розкриття нових талантів та втілення гарних ідей.

Саша, відділення економіки і підприємництва

UPSHIFT – це можливість молоді показати себе, можливість надати розголос проблемі яка дуже болить, та зробити перший крок до її вирішення.

Особисто я отримав новий досвід, багато емоцій, та нові знання які допоможуть розв’язанню проблеми.

Льоня, відділення інформатики та комп’ютерної техніки

Я брала участь в проєкті Upshift, і з великим задоволенням та посмішкою на обличчі згадую 4 дні Boot camp, за які я дуже багато чого зрозуміла та переосмислила. Знайшла багато нових знайомств.

Цей проєкт дає багато можливостей молоді, розвиває її, та цим самим дає багато нових можливостей та відкриттів.

Cоня, відділення туризму та готельно-ресторанної справи

UPSHIFT – це наша можливість придумати та втілити наш проєкт у реальність. Це були прекрасні чотири дні boot camp, які дали мені багато чого нового: нові знання, знайомства, бажання працювати над проблемами які існують в Луцьку, громаді та Україні загалом.

Богдана, відділення економіки і підприємництва

UPSHIFT – це маленька кімнатка комфорту де всі один одного поважають та цінують. Чотири дні промайнули як один, але за той день можна знайти щось нове та цікаве, а також купу позитивних емоцій.

Катя, відділення економіки і підприємництва

UPSHIFT – це чудова можливість навчитися чомусь новому, та пізнати себе з нових сторін. Створена організаторами комфортна та приємна атмосфера, сприяли розкриттю нових талантів та втілення найкращих ідей

Оленка, відділення економіки і підприємництва

UPSHIFT класний проєкт. Чудові люди, крута атмосфера і прекрасна можливість весело і корисно провести час !

Оскар, відділення туризму та готельно-ресторанної справи

UPSHIFT – відмінний спосіб розширити свої горизонти та розвинути навички, які можуть знадобитися у всіх аспектах життя. Моя участь в цій програмі залишила незабутні враження та глибокий вплив на моє особисте і професійне зростання.

Дарина, відділення інформатики та комп’ютерної техніки

UPSHIFT – це чудова можливість почати розв’язувати ту проблему яка дуже хвилює. Там дуже класна атмосфера, де тобі комфортно працювати та просто спілкуватися. Я провела там 4 дні, а враження залишиться на завжди.

Марина, відділення економіки і підприємництва

Програма UPSHIFT у Волинській області реалізується ГО «Молодіжний центр Волині» в рамках програми «Розвиток потенціалу молоді у західних областях України», що імплементується ІСАР Єднання, за фінансової підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) і Уряду Норвегії.