Подорожуємо Україною

,

On the eve of the International Day of Tourism and the initiative of the Tourism, Hotel, and Restaurant Business Department, the teachers of the Volyn Professional College of the National Technical University of Ukraine visited the Ladomyriia ethnic theme park.

Excursions are part of the professional development of college teachers. They acquired new theoretical knowledge and practical skills in tourism by visiting this picturesque site.

Напередодні Міжнародного дня туризму та з ініціативи відділення туризму та готельно-ресторанної справи викладачі Волинського фахового коледжу НУХТ відвідали етнопарк «Ладомирія». Частиною професійного розвитку викладачів коледжу є екскурсії. Глибокі теоретичні знання та практичні навички з галузі туризму можна здобути, відвідуючи мальовничі куточки України та нашої рідної Волині.

Викладачі циклової випускової комісії туризму та готельно-ресторанної справи постійно працюють над підвищенням науково-теоретичного рівня, прагнуть спрямовувати освітній процес на формування особистісно компетентного фахівця, здатного вирішувати професійні завдання і тому шукають нові можливості для свого розвитку.

Етнопарк “Ладомирія” – це простір, де живе справжня історія українського народу. Тут оживають давні, майже забуті ремесла, є можливість оглянути справжні хати, у яких жили наші предки, майстрині створюють одяг, у який колись вбиралися.

У етонопарку є вражаючі локації: музей під відкритим небом (скансен); ткацька майстерня, де розміщено професійні ткацькі верстати, за ними працюють майстрині, які створюють дуже тонку лляну тканину, з неї шиють національні українські костюми; музей автентичного одягу, де представлений традиційний та святковий одяг волинян, збережений та відтворений майстрами «Ладомирії»; музей возів та інструментів; воркшоп-простір, де проводяться майстер-класи та зустрічі; ресторація «Аустерія», де можна скуштувати страви старовинної волинської кухні, а ще посмакувати лавандовою кавою.

Викладачі Волинського фахового коледжу НУХТ, перебуваючи в етнопарку, доторкнулися до сивої давнини, побачили, як жили українці на Волині у ХІХ-ХХ століттях, у що вдягалися та що їли. Не тільки побачили, але й поткали, помололи, одягнули, пофотографували та скуштували смаколики!