Учні коледжу опановують ази майбутньої професії

З відкриттям у ВоК НУХТ Центру розвитку кар’єри значно розширились бази  практик для учнів коледжу, які здобувають робітничу спеціальність «Касир торговельного залу», а відповідно і роботодавців, які запрошують на роботу студентів та випускників навчального закладу, пропонуючи  достойні заробітні плати та умови роботи.

З метою здобуття ІІІ категорії з обраної професії учні групи № 33 професії «Касир торговельного залу» у період з 28 квітня до 23 червня 2017 року проходять виробниче навчання та виробничу практику  на базових підприємствах м.Луцька та Волинської області.

Зокрема, слід відмітити плідну співпрацю ВоК НУХТ у підготовці касирів з відомою мережею експрес-маркетів «Сім-23» ТОВ «Клевер Сторс»,  мережею супермаркетів «Вопак» ТОВ «Пакко Холдинг», а також мережею супермаркетів «Наш Край», де учні із задоволенням проходять практику і здобувають усі необхідні знання і навички, які надалі уміло зможуть застосувати у своїй роботі. Так, практиканти здійснюють ротацію товарів,  підготовку торгового залу та робочого місця касира до початку роботи. А також молоді люди виконують усі необхідні операції щодо проведення розрахунків клієнтів, заповнюють необхідну документацію, формують звітність при роботі з ККС, РРО (ЕККА).

Враження учнів від спілкування з колективами підприємств позитивні і спонукають задуматися, як насправді важливо стати професіоналом. А це, безперечно, передбачає і зацікавленість у своїй роботі та розуміння основних виробничих процесів. Керівники відділень вищеназваних баз практик задоволені високим рівнем теоретичної та практичної підготовки учнів і  мають надію про довготривалу співпрацю з навчальним закладом.