Коледжани отримали сертифікати користувачів «M.E.Doc»

За ініціативою ТОВ “Техноцентр Маяк” у Волинському коледжі Національного університету харчових технологій для викладачів, студентів, бухгалтерів було організовано з 22 травня до 30 травня 2017 року навчальні курси з роботи з комп’ютерною програмою «M.E.Doc».

Компанія «Техноцентр Маяк» є офіційним представником (дистриб’ютором) розробника програмного забезпечення «M.E.Doc» і ТОВ «Центр сертифікації ключів «Україна». Курси проводили сертифіковані спеціалісти ТОВ «Техноцентр Маяк» Валентин Голій і Олена Павленко.

«M.E.Doc» – це програма, яка допомагає в роботі з документами різних типів і призначення: звітами, податковими накладними, актами, рахунками та ін. Будь-який документ, створений в «M.E.Doc» і підписаний ЕЦП, є оригіналом паперового документу в електронному вигляді.

У процесі навчання вивчили можливості програми «M.E.Doc», а саме як: створити всі необхідні документи; перевірити, зашифрувати і зберегти електронні документи в єдиній системі; підписати документи електронним цифровим підписом; зареєструвати податкові накладні, отримати квитанції про реєстрацію ПН, робити витяги з реєстру; відправити звіти в органи, які здійснюють контроль; обмінятися податковими накладними і квитанціями, та будь-якими первинними документами зі своїми контрагентами.

30 травня відбулася сертифікація 17 студентів і 9 викладачів Волинського коледжу НУХТ. Всі успішно склали іспит з володіння знаннями та вміннями практичного використання програмного продукту «M.E.Doc». Цього ж дня відбулося офіційне вручення сертифікатів. Варто зазначити, що викладачам сертифікат надає право на викладання навчальних курсів з роботи з комп’ютерною програмою «M.E.Doc», а студентам – право на придбання модулів комп’ютерної програми «M.E.Doc» для компанії-роботодавця зі знижкою 50%.