Участь у заходах до Дня захисників і захисниць України

14 жовтня біля пам’ятного фотостенду «Герої Небесної сотні – Загинули за Єдність України» на Театральному майдані міста відбувся захід з вшанування пам’яті військовослужбовців, загиблих під час бойових дій у зоні проведенні операції об’єднаних сил.

У заході взяли участь заступник директора з НВР Оксана Межова, культорганізатор Оксана Мельник, члени студентської ради коледжу.

Біля пам’ятного фотостенду «Герої Небесної сотні – Загинули за Єдність України» священнослужителі провели панахиду за загиблими героями. Присутні на заході хвилиною мовчання вшанували пам’ять військовослужбовців, загиблих під час бойових дій у зоні проведенні операції об’єднаних сил. Учасники заходу поклали квіти до пам’ятного фотостенду «Герої Небесної сотні – Загинули за єдність України»

В день Захисників і захисниць України заступник директора з НВР Оксана Межова, культорганізатор Оксана Мельник, члени студентської ради коледжу хвилиною мовчання вшанували випускників коледжу, що загинули на сході України, поклали квіти до Дошки пам’яті наших випускників, кращих синів українського народу, Шульги Максима Костянтиновича, Махновця Віталія Івановича, Писарука Сергія Миколайовича, Горкавчука Олега Віталійовича, Климюка Ігоря Павловича, Єлістратова Андрія Юрійовича, Пасичнюка Максима Вікторовича.

Заступник директора з НВР Межова О.В