Зустріч з захисниками Вітчизни

Напередодні 14 жовтня Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисників і захисниць України, Дня Українського козацтва та 79-річницї створення Української Повстанської Армії у коледжі відбулась зустріч з учасниками операції об’єднаних сил Юрієм Дмитруком, Сергієм Рижовим, Артуром Булатом, яку організувала заступник директора з НВР Оксана Межова.

Мета заходу: формування у студентської молоді почуття патріотизму, національної самосвідомості, виховання поваги і любові до свого народу, його захисників, гордості за свою Батьківщину, розуміння відповідальності за майбутнє України, готовність захищати її кордони.

Учасники операції об’єднаних сил Юрій Дмитрук, Сергій Рижов, Артур Булат охоче поділилися спогадами подій на сході України, розповіли про нелегкі бойові будні, поділилися враженнями від пережитого, закликали молодь бути справжніми патріотами, готовими до захисту кордонів України.

Зав’язався щирий і відвертий діалог зі студентами. Із розповідей Юрія Дмитрука та його бойових побратимів студенти почули цікаві історії про життя і подвиги наших бійців на сході країни. Всі троє героїв особисто брали участь в боях за Донецький аєропорт. Вони, як і інші наші земляки, проявили мужність та героїзм, захищаючи кордони на сході країни. Війна змінила їхній світогляд, загартувала в боях, навчила цінувати життя і справжніх друзів. Спілкуючись з такими людьми розумієш, що є в житті справжні герої, справжні патріоти. І наші герої – захисники, як і козаки запорожці, і січові стрільці, і воїни УПА – живий приклад порядності, мужності, сміливості, безкорисливості, героїзму та нескореності українського народу, який носять в своїх генах дух нескореної, волелюбної нації.

На завершення заходу студенти побажали захисникам козацького здоров’я, незламного духу. Нехай любов до рідного краю та вдячність за героїзм надихають їх на нові перемоги.

Заступник директора з НВР О.Межова