Збори мешканців гуртожитку

У гуртожитку коледжу відбулися збори мешканців гуртожитку за участю заступника директора з НВР Оксани Межової, завідувача гуртожитку Людмили Мельник, інженера з охорони праці Тамари П’явки, вихователя Катерини Щерби.

Розглядалися питання дотримання мешканцями гуртожитку правил внутрішнього розпорядку, пожежної безпеки, культури поведінки в гуртожитку і в громадських місцях.

Заступник директора з НВР Оксана Межова наголосила на необхідності дотримання мешканцями гуртожитку рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів в гуртожитках в період карантину в зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19), дотримання пропускного режим у гуртожитку коледжу, проведення санітарно-гігієнічних заходів і моніторингу стану здоров’я мешканців гуртожитку.

Особлива увага акцентувалась на дотриманні мешканцями гуртожитку правил пожежної безпеки, правил внутрішнього розпорядку в гуртожитку та санітарно-гігієнічних вимог. Були надані рекомендації молоді щодо культури спілкування, зовнішнього вигляду і естетичного оформлення кімнат гуртожитку.

Завідувач гуртожитку Людмила Мельник ознайомила студентів з правилами пожежної безпеки у гуртожитку. Інженер з охорони праці Тамара П’явка надала рекомендації, як поводити себе у випадку пожежі в кімнаті, поза кімнатою.

Вихователь гуртожитку Катерина Щерба акцентувала увагу на необхідності дотримання здорового способу життя, санітарно-гігієнічних вимог та правил внутрішнього розпорядку гуртожитку.

Заступник директора з НВР Межова О.В.