Участь у Дні відкритих дверей НУХТ

Минулого тижня студенти відділення інформатики та комп’ютерної техніки, економіки і підприємництва, туризму та готельно-ресторанної справи, харчових технологій Волинського коледжу НУХТ відвідали столицю нашої країни та взяли участь у Дні відкритих дверей Національного університету харчових технологій, що відбувся 30 листопада 2019 року. Національний університет харчових технологій гостинно зустрів студентів старших курсів коледжів з усієї України, яких було понад 400 осіб. Для учасників Дня відкритих дверей була підготовлена цікава й насичена програма знайомства з навчальним закладом.

Розпочався Open NUFT з ознайомлення зі структурними підрозділами – навчально-науковими інститутами, факультетами, підготовчим відділенням. Адміністрація, викладачі, співробітники й студенти вишу презентували освітні програми НУХТу, за якими здійснюється підготовка, інноваційні методики викладання, можливості заняття науковими дослідженнями, організацію дозвілля, відповідали на численні питання. У актовій залі всі бажаючі могли здійснити відеоекскурсію й побачити усі родзинки освітніх пропозицій університету, а також почути від випускників різних років про їх кар’єрні успіхи, якими вони завдячують своїй Альма-матер.

Щиро дякуємо організаторам Дня відкритих дверей за гостинність та прекрасну можливість ознайомитись з новинами майбутньої вступної компанії та перевагами навчання у НУХТ.

Програма дводенної поїздки до Києва була насичена пішохідними маршрутами, під час яких студенти ознайомилися з пам’ятними місцями і архітектурою столиці, що викликало захоплення від краси та величі міста над Дніпром!

Катерина Осійчук, Світлана Сичук, Галина Козак, Лариса Ляшко, Микола Варламов, Олександр Юхта