Участь у міському заході пам’яті загиблих героїв

На передодні Дня Захисника України, біля  пам’ятного фотостенду «Герої Небесної сотні – Загинули за єдність України» на Театральному майдані міста, відбувся захід з вшанування пам’яті українців, які загинули у боротьбі  за незалежність  та територіальну цілісність України.

У заході взяли участь заступник директора з НВР Оксана Межова, завідувач гуртожитку Людмила Мельник, вихователь Катерина Щерба, студенти і учні, що проживають у гуртожитку, волонтери та громадські активісти .

Біля пам’ятного фотостенду «Герої Небесної сотні – Загинули за єдність України» військові капелани провели панахиду за загиблими борцями за незалежність України. У своєму виступі представник військових капеланів навів приклади мужності і героїзму наших бійців, що обороняють східні кордони від російських агресорів,  закликав присутніх на заході вшанувати пам’ять загиблих бійців на сході, згадавши поіменно загиблих впродовж останнього тижня.

На завершення заходу відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятного фотостенду «Герої Небесної сотні – Загинули за єдність України».

Заступник директора з НВР Межова О.В.