Участь коледжу в українсько-турецькому економічному форумі

8 грудня, за сприяння посольства України в Туреччині, в місті Афьонкарахірас відбувся українсько-турецький економічний бізнес-форум. У форумі взяли участь представники бізнесу двох країн, які висловили зацікавлення у посиленні співпраці за різними напрямками. На цьому заході, в режимі онлайн,  були присутні дирекція коледжу, викладачі відділень туризму та готельно-ресторанної справи, інформатики та комп’ютерної техніки.

Почесний консул України в Кютахії Еркан Гюрал презентував можливості для співпраці трьох провінціїй – Кютахії, Ескішехіру та Афйонкарахісару, які входять до консульського округу почесного консульства в Кютахії. Він наголосив, що форум передбачає побудову плану не лише для проведення зустрічей, а для конкретного планування секторальних заходів для зустрічей представників бізнесу наших країн.

На форумі виступив директор Відокремленого структурного підрозділу «Волинський фаховий коледж НУХТ», Корчук Ігор Васильович, він вказав на важливу роль освітньої, культурної, туристичної співпраці із турецькими партнерами, наголосивши, що наш коледж активно долучається до міжнародної взаємодії, готує висококваліфіковані кадри готельно-ресторанної й туристичної сфери, протягом багатьох років упроваджує поглиблене вивчення мов міжнародного спілкування, щоб випускники могли гідно представляти Україну за кордоном й реалізувати всі можливості щодо професійного розвитку.

Ігор Корчук підкреслив важливість налагодження плідної співпраці в руслі українсько-турецьких міжнародних відносин, зокрема у сфері туристичного бізнесу й надання туристичних послуг. У вересні цього року до коледжу завітали представники туристичного бізнесу Туреччини та презентували рекреаційні можливості провінції Мерсін, обговорили можливості співпраці в освітній галузі та сфері обслуговування, в обміні студентами та викладачами, в розвитку туризму наших регіонів. Тоді особливо приємне враження справила на іноземних гостей зустріч зі студентами коледжу, які активно цікавилися перспективами проходження практики та працевлаштування в Турецькій Республіці.  Волинський фаховий коледж НУХТ підписав договір оферти про надання освітніх послуг з вивчення української мови турецькими гідами.

Ігор Васильович запросив туристів з Туреччини  в Україну і, звичайно, на Волинь.

Чуй К.І., Стешенко Л.І.