Міський семінар-практикум вчителів економіки «Формування фінансової компетентності як необхідна умова професійного становлення випускника ЗЗСО»

9 грудня на базі коледжу було проведено міський семінар-практикум  вчителів економіки «Формування фінансової компетентності як необхідна умова професійного становлення випускника ЗЗСО».

Захід було організовано за сприяння Центру професійного розвитку педагогічних працівників, Луцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №24 – технологічний ліцей».

В ході роботи семінару-практикуму з вітальним словом до присутніх звернувся заслужений працівник освіти України, директор коледжу Ігор Корчук. Він розповів учасникам заходу про 400-літню історію закладу, сучасні виклики сьогодення в організації  якісного освітнього процесу, створення комфортного студентоорієнтованого освітнього середовища, ознайомив з матеріально-технічною базою коледжу.

Консультант ЦПРПП Тетяна Фролова  виступила з мотиваційним словом та привітала учасників заходу.

Завідувачка відділення економіки та підприємництва Ольга Табалова ознайомила присутніх із спеціальностями і професіями, за якими на відділенні здійснюється підготовка фахівців за освітньо-професійним ступенем «фахового молодшого бакалавра» та  за освітньо-кваліфікаційним рівнем «кваліфікований робітник».

Голова циклової випускової комісії комп’ютерної та програмної інженерії, к.т.н. Олександр Ройко розповів учасникам семінару-практикуму про особливості роботи відділення інформатики та комп’ютерної техніки, застосування сучасних інформаційно-комунікаційних і цифрових технологій для організації якісного освітнього процесу в коледжі, а також провів тренінг «Безпечна поведінка в онлайн-просторі».

В.о. завідувача відділення туризму та готельно-ресторанної справи Леся Стешенко та майстер виробничого навчання  Дмитро Батейко провели  захоплюючу, цікаву, пізнавальну екскурсію до реставрованої вежі Чарторийських.

Що таке фінансова незалежність та фінансова свобода? Як цього досягти? Основні правила фінансово грамотного громадянина. Фінансовий захист себе та сім’ї. На ці запитання давав відповіді незалежний фінансовий Радник у OVB Алфінанц Україна Андрій Тимощук.

Особливості вивчення економічних дисциплін в класах технологічного профілю охарактеризувала учитель економіки Луцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №24 – технологічний ліцей» Оксана Шостак.