У рамках тижня іноземної мови відбувся урок-кіножурнал «My native country»

Для кожної людини, яка прагне побудувати хорошу кар’єру, розширити межі свого спілкування, черпати новітню інформацію з першоджерел, відкривати нові життєві перспективи і врешті-решт урізноманітнити своє життя, зробити його більш цікавим, вивчення англійської мови просто необхідне. Саме з метою заохочення більш поглибленого вивчення англійської мови на відділенні загальноосвітньої підготовки розпочав свою роботу тиждень іноземної мови “Ukraine in the World”.

У рамках тижня 13 березня відбувся  відкритий урок-кіножурнал «My native country», який провела викладач коледжу Оксана Кисіль. Заняття передбачало вироблення системи мовленнєвих умінь і навичок, психологічної готовності до спілкування у різних ситуаціях.

Урок проходив у постійному англомовному діалозі викладача зі студентами групи № 2 «Комп’ютерна інженерія». Під час заняття викладач використала відео про сто цікавих міст України, показала історію України в анімаціях. Заняття відбувалося у легкій і невимушеній формі гри, студенти були активними і зацікавленими, практикували застосування свого словникового запасу, писали тести та вирішували завдання.