Студенти ВоК НУХТ відвідали Центр арабської мови та культури

Студенти та викладачі відділення готельно-туристичного обслуговування побували в єдиному на Західній Україні Центрі арабської мови та культури, який діє при факультеті іноземної філології Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

14 березня викладачі Юрій Пасевич, Ірина Савченко та Катерина Осійчук разом зі студентами груп 18, 18А, 19, 22 та 52 спеціальностей «Туристичне обслуговування», «Готельне обслуговування» відвідали відкриту лекцію відомого в Луцьку викладача іноземних мов, уродженця Алжиру – Ясіна Аджабі. Варто відзначити, що Ясін побував у більшості країн Арабського світу й вільно володіє арабською, французькою, англійською, німецькою та російською мовами.

Спеціально для студентів Волинського коледжу НУХТ було організовано майстер-клас з арабської каліграфії, а також презентація культури країн «Магріба». Студенти дізналися більше про культуру країн Арабського світу, зокрема, про особливості туристичних подорожей до Марокко, Алжиру, Єгипту, Тунісу та інших країн Близького Сходу. Особливо цікавим для слухачів стало спростування тих стереотипів, які існують в Європейських країнах стосовно арабської культури, традицій та звичаїв.

У ході спілкування студентами було задано багато питань стосовно релігійних і побутових традицій життя народів Північної Африки, Аравійського півострову, Близького Сходу. Ясін Аджабі відмітив хорошу підготовку та досить глибокі фахові знання студентів з географії, туризму та країнознавства.

Насамкінець студенти переглянули документальний фільм про значення арабської культури, науки та мистецтва в сучасному світі.