Ми – єдина родина, а коледж – наш спільний дім

OLYMPUS DIGITAL CAMERAСьогодні Волинський коледж НУХТ гостинно відчинив двері, запрошуючи родинні династії випускників та своїх працівників у рідні стіни на вечір «Зустріч поколінь», приурочений 50-річчю навчального закладу.

Цьогорічна зустріч відбулася у знаменний для коледжу рік – відзначення піввікового ювілею новітньої історії. У святково вбраній актовій залі гостей та учасників урочистостей щиро вітали колишні та теперішні працівники, випускники зі своїми родинами, бажали один одному міцного здоров’я, творчого натхнення та мирного неба. Як зізналися сьогоднішні учні та студенти, що їм особливо приємно зустрітися тут з батьками, дядьками, тітками, бабусями і дідусями, які здобували професію в стінах цього навчального закладу.

«Волинський коледж має довгу та успішну історію. Унікальність закладу – у високому професіоналізмі викладачів, дбайливому ставленні до кожного учня, студента, створенні комфортного середовища, яке сприяє розвиткові кожної особистості, – доєдналася до вітань заступник директора з навчально-виробничої роботи Леся Стешенко. – За піввіковий період своєї діяльності коледж пережив не одну зміну своєї назви, але, незважаючи на це, він залишався справжньою кузнею професійних кадрів. І нині він гостинно відчиняє двері для нових вихованців. 50 років – це справді достойний ювілей. Ми пройшли випробування часом і труднощами, вистояли, загартувалися і сьогодні у нас величезні перспективи та плани на майбутнє».

Святкування проходило у надзвичайно теплій атмосфері, було сказано безліч хороших слів. Променисті очі товаришів, однодумців, колег, одногрупників горіли від спілкування, дискусій, спогадів. Гортаючи сторінки своєї юності, вони трепетно, із хвилюванням відтворювали у пам’яті етапи пройденого шляху, ділилися вже набутим досвідом та давали молодшому поколінню цінні настанови.

Гарного настрою усім присутнім додав святковий концерт, який підготували вихованці коледжу, а також фотографії різних років, що демонстрували у залі, розповіді про цікаві сторінки з життя коледжу.

Ось і пройшов чудовий захід із циклу «50-річчю присвячується», який об’єднав різні покоління учнів, студентів, працівників коледжу. І хочеться підібрати якнайкращі слова подяки директорові Волинського коледжу НУХТ Ігорю Корчуку, який є рушійною силою коледжу, генератором всіх ідей та присвятив своє життя розбудові та величному поступові навчального закладу.

Над проектом «Зустріч поколінь» працювала вся дружна команда коледжу, а творчі задуми у життя втілили учні, студенти та викладачі загальноосвітнього відділення під керівництвом Людмили Бурило, яка переконана, що такі «діалоги» поколінь стануть цінною мозаїкою новітньої історії навчального закладу і будуть підґрунтям для збереження теперешніх та формування нових традицій Волинського коледжу НУХТ. Бо ж свою історію творимо ми.