У коледжі пролунав останній дзвоник

Традиційно в кінці червня у Волинському коледжі НУХТ лунає останній дзвоник, який підбиває підсумки роботи, ставить крапку в навчальному марафоні. Це одне із свят, які мерехтітимуть в пам’яті теплом, сонцем, сумом та гордістю за свої досягнення.

На урочистій лінійці були присутні учні та студенти коледжу, педагогічний та трудовий колектив, який вів молодь незвіданими стежками науки й мудрості, мистецтва й людяності, доклав немало терпіння й доброти, та й просто навчав чесно на світі жити.
Відкриваючи урочисту частину свята, з напутніми словами і побажаннями щастя та миру до молоді звернувся директор коледжу Ігор Корчук.

Потому відбулася церемонія нагородження Грамотами ВоК НУХТ учнів та студентів за відмінне навчання, активну участь у громадській діяльності та створення позитивного іміджу Волинського коледжу. Також директор коледжу оголосив батькам слова великої вдячності за виховання, розвиток і успішне зростання їх дітей та вручив Подяки ВоК НУХТ батькам студентів.

У ході свята відбувся гарний концерт, який підготували викладачі та студенти відділення загальноосвітньої підготовки.

Ось і пролунав символічний останній дзвоник. Тож бажаємо нашій молоді гарного літнього відпочинку, палкої любові до життя й обраного шляху.