Випускникам ВоК НУХТ-2016 вручили дипломи

1_crКожен навчальний рік закінчується подією, яка є відповідальною і водночас хвилюючою. Це випуск студентів та учнів, які зі стін Alma Mater вирушають у нову незвідану дорогу дорослого професійного життя.

29 червня у Палаці культури міста Луцька відбулися урочистості з нагоди випуску молодих спеціалістів та фахівців. Цього року навчання завершили 237 випускників, 24 з яких отримали дипломи з відзнакою. Привітати дипломованих молодших спеціалістів зі спеціальностей «Бухгалтерський облік», «Фінансів та кредит», «Ресторанне обслуговування», «Комерційна діяльність», «Обслуговування комп’ютерних систем та мереж», «Розробка програмного забезпечення» та кваліфікованих робітників прийшли їх рідні, друзі і, звичайно, викладачі.

Директор Волинського коледжу НУХТ Ігор Корчук привітав випускників із закінченням навчання у коледжі та побажав прихильності долі, миру, життєвої наснаги та успіхів у розбудові нашої неньки України. «Де б ви не були, завжди пам’ятайте рідний навчальний заклад, шануйте батьків, гордо несіть звання громадянина України. Впевнено ідіть життєвою дорогою, працюючи на благо людей та рідної землі», – звернувся до молоді Ігор Васильович. Також директор коледжу звернув увагу випускників на унікальну можливість продовжити своє навчання за скороченим курсом у Національному університеті харчових технологій.

Сьогодні мали нагоду сказати своє напутнє слово і класні керівники. «Я вдячна Богові за те, що у мене були такі студенти. Я вдячна вам, дорогі студенти й учні, за те, що не старію душею, бо ж ви не даєте. Успіх класного керівника – це бути на одній хвилі з вами. Коли налаштовуєшся на той ваш сигнал, тоді розумієш ваші проблеми, турботи. Надалі у вас буде вимогливий і строгий вчитель – це життя. І хочу побажати, щоб у різних життєвих ситуаціях ви ніколи не втрачали надію, бо саме вона буде запалювати віру і любов у подальшому вашому житті», – резюмувала у своєму виступі класний керівник групи 23 Інна Швайковська.
Ніколи не звертати з омріяної дороги, не боятися ризикувати, експериментувати, робити щось нове бажала випускникам класний керівник груп 20/58 Тетяна Пугач: «Впевнена, що кожен з вас буде відповідальною, порядною, високопрофесійною людиною. І я буду рада, коли за вашими успіхами буде стояти не лише ваш талант і працелюбність, а й частинка нашої педагогічної праці!».

З теплими і щирими побажаннями та батьківським благословенням звернулася до випускників Галина Сосницька, яка нагадала новоспеченим спеціалістам та фахівцям батьківські настанови.

Серед цьогорічних випускників є учасники Міжнародних конференцій, переможці обласних етапів Всеукраїнських конкурсів, конкурсу «Кращий студент Волині», чемпіони світу з комп’ютерних ігор «Gladiators tournament», призер багатьох Всеукраїнських та Міжнародних змагань із спортивного бального танцю та багато інших талановитих студентів, які зробили вагомий внесок у розвиток та створення позитивного іміджу коледжу і своїх відділень.

Тож у добру путь, дорогі випускники, нехай вам щастить у всіх ваших починаннях, реалізуйте всі свої задуми і плани, творіть добро і впевнено ідіть назустріч своїм мріям та проектам! Віримо, що отримані у коледжі знання та вміння дозволять вам гідно опанувати не одну життєву й професійну висоту!