Сучасний англомовний світ

11 березня в рамках проведення тижня іноземної мови викладачі Оксана Кисіль та Оксана Харковська провели спільне заняття з англійської мови в групі № 17.

Тема заняття «Сучасний англомовний світ», яку вивчають студенти, та назва тижня «The wonderful world of English» тісно між собою пов’язані. Заняття проводили з використанням інноваційних методів: методу проектів та з елементами веб-квесту. Кожна підгрупа підготувала інформацію про країни, де англійська мова є рідною, а саме: Канаду та Нову Зеландію. Потім студенти ставили один одному запитання щодо почутого. Урок проходив у постійному англомовному діалозі, студенти проявляли активність і зацікавлення під час засвоєння нового словникового запасу. Асоціації та інтерактивні вправи, використані під час уроку, допомагали в реалізації комунікативного методу навчання іноземної мови.

Завершили заняття переглядом відеороликів про представлені країни. Уявна подорож, проведена за допомогою створених учнями презентацій, сприяла кращому розумінню та засвоєнню нового матеріалу.