Так тримати!

На Всеукраїнській олімпіаді з інформатики та комп’ютерної техніки студент Волинського коледжу НУХТ Павло Лащук здобув почесне друге місце.

На базі Ковельського промислово-економічного коледжу Луцького НТУ відбувся обласний етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів вищих навчальних закладів.

Волинський коледж НУХТ представляв Павло Лащук, студент групи № 3 спеціальності «Розробка програмного забезпечення». Завдання олімпіади вимагали від учасників високих теоретичних знань апаратного і програмного забезпечення персонального комп’ютера, практичних навичок роботи у текстовому, табличному редакторах та системах управління базами даних.  Павло продемонстрував належний рівень знань і був нагороджений Дипломом ІІ ступеня.

«Олімпіада проведена на високому організаційному та науково-методичному рівні. Спілкування та обмін досвідом між викладачами-керівниками учасників олімпіади накреслили шляхи удосконалення підготовки студентів з інформатики та комп’ютерної техніки», – поділився враженнями від заходу Олег Ройко, викладач фахових дисциплін та науковий керівник Павла Лащука.