Студенти відвідали виставку картин художника Володимира Немири

19 червня студенти першого курсу груп 36, 40 відділення загальноосвітньої підготовки відвідали персональну художню виставку «Неологізми від Володимира Немири» у Волинському краєзнавчому музеї.

Володимир Немира народився 15 листопада 1949 року у Львові, навчався у Львівському державному інституті прикладного й декоративного мистецтва. Нині він є членом Національної Спілки художників України. Митець жив і творив не тільки в Україні, але й США, подорожуючи разом із дружиною-скульптором. Вона, за словами майстра, є його музою й натхненницею творчості.

На виставці картин студенти мали можливість не тільки оглянути полотна Володимира Немири, але й у невимушеній атмосфері поспілкуватися з художником, поділитися безпосередніми враженнями від його творів, збагатити свої знання із сучасного мистецького процесу в Україні. Безперечно, модерністський світогляд майстра, який закорінений у народне мистецтво, поєднане із сьогочасними художніми віяннями, тематикою і проблематикою, виявилися близькими та зрозумілими молоді. Студентка групи 36 Душак Марина в інтерв’ю з журналістами волинського телебачення зазначила: «Роботи Володимира Немири справді передають енергію предметів, будинків, людей. Я відчула стан душі митця, те, що він накопичував у своєму серці, душі, щоб потім передати на полотні, і це враження неймовірне!».

Десятиліття творчої праці Володимира Немири, його пошуки й досягнення навіюють студентам прагнення жити життям свого народу, вслухатися в симфонію людського буття.