Проектні технології в навчальному процесі

В березні-червні 2018 року з метою активізації роботи щодо впровадження у навчальний процес проектної методики з використанням інформаційно-комунікаційних технологій, поширення кращого педагогічного досвіду було проведено обласний конкурс на кращий навчальний проект з використанням ІКТ з фізики, математики, астрономії серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти. На розгляд журі було подано 18 навчальних проектів з 13 закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Волинський коледж НУХТ представила викладач вищої категорії, викладач-методист Загоровська Наталія Леонідівна. Журі обласного конкурсу відзначило, що навчальний проект викладача фізики «Фізика у професії «Кухар»  вирізняється актуальною та цікавою тематикою, змістовою насиченістю, використанням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, успішною практичною реалізацією.

За рішенням журі викладача фізики Волинського коледжу НУХТ Загоровську Н.Л. визнано переможцем обласного Конкурсу та нагороджено дипломом IІІ ступеня управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації.

Вітаємо Наталію Леонідівну і зичимо нових перемог.