Студенти відділення готельно-туристичного обслуговування вивчають рідний край подорожуючи

, ,

Студенти груп №№ 18, 18А спеціальностей «Туризм», «Туристичне обслуговування» та учні групи № 24 «Агент з організації туризму. Адміністратор» продовжують під час подорожей вивчати Україну.

9 березня разом із класними керівниками Катериною Осійчук та Оленою Конох вони побували в історичному Берестечку, відвідали національний історико-меморіальний заповідник «Поле Берестецької битви». Ці землі називають ще Козацькими могилами, бо вони досі зберігають у собі сліди багатьох битв. Одним з таких боїв влітку 1651 року була битва поблизу села Пляшева. Тоді війська, очолювані Богданом Хмельницьким, зазнали поразки. На пам’ять про полеглих козаків на місці тих трагічних подій було збудовано унікальний Георгіївський собор, в підземеллях якого зберігаються останки козаків, які загинули в битві. Унікальність храму полягає в тому, що в ньому є три престоли, які розташовані один під одним.

Також наші мандрівники відвідали дерев’яну Михайлівську церкву, яка розташована на території музею. Деякі історики вважають, що перед битвою під Берестечком у цій церкві молився Богдан Хмельницький.

Перебуваючи на цих святих для українців місцях, мимоволі проводиш паралелі між минулими і сьогоднішніми подіями. І саме тут згадуються рядки з геніального роману Ліни Костенко «Берестечко»: «Не допускай такої мислі, що Бог покаже нам неласку. Життя людського строки стислі. Немає часу на поразку».

Підсумовуючи свою мандрівку, студенти визнали, що подорожі є надзвичайно ефективним способом вивчення історії рідного краю та її популяризації серед широкого загалу.