Студенти коледжу взяли участь у Дні відкритих дверей Національного університету харчових технологій

Випускники Волинського коледжу мають чудову можливість за скороченим терміном продовжити навчання у Національному університеті харчових технологій. Щоб отримати відповіді на свої питання та краще ознайомитись з навчальним процесом, студенти нашого коледжу разом із викладачами Оксаною Харковською та Тетяною Пугач завітали до омріяного вузу на День відкритих дверей, який відбувся 16 квітня.

Дізнавшись всі нюанси вступу та отримавши вичерпні відповіді на свої запитання, молоді люди здійснили екскурсію навчальним закладом, під час якої побували у лекційних аудиторіях, навчальних лабораторіях. Звичайно, не могли оминути увагою факультети і кафедри, де відбувалося спілкування з деканами, викладачами та студентами.

Майбутні абітурієнти відвідали факультет готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, де їм показали навчальне кафе та свою міні-броварню, якої немає жоден навчальний заклад. Цікавою та пізнавальною видалася і екскурсія лабораторіями факультету автоматизації і комп’ютерних систем.

Далі була прогулянка Києвом, який зачаровує кожного, хто ступає на його багатовікову землю та пройдеться старими вуличками, відчує дихання стародавньої столиці. На волинян чекало знайомство з культурним та духовним життям міста. Під час оглядової екскурсії по Києву вони подивилися Софіївський собор, Києво-Печерську лавру, Золоті ворота, Андріївський узвіз. А також відвідали Михайлівський Золотоверхий собор, помилувалися краєвидами з Володимирської гірки, здійснили пішохідну прогулянку Хрещатиком, побували на майдані Незалежності. Завершилася екскурсія у ботанічному саду імені М. Гришка, де саме цвіли магнолії та сакури.