Творчі звіти гуртківців коледжу

1_crУ коледжі проходить тиждень роботи гуртків і спортивних секцій, присвячений 50-річчю ВоК НУХТ. Особливо насиченою і продуктивною видалася середа, 20 квітня. Цього дня у коледжі знову було жваво, гучно та багатолюдно, адже на свято завітали учні загальноосвітніх шкіл області та міста Луцька, для яких підготували цікаві зустрічі із викладачами та студентами коледжу.

Розпочала святкову програму виступом-екскурсом в історичне минуле Волинського коледжу НУХТ заступник директора з навчально-виховної роботи Оксана Межова. Також гостей вітала відповідальний секретар приймальної комісії Інна Савчук, яка ознайомила всіх присутніх із спеціальностями та професіями, які можна здобути у Волинському коледжі. Чимало уваги було приділено строкам і особливостям вступної кампанії 2016 року.

З метою презентації навчального закладу і студентського життя організували показові та відкритті заняття гуртків та секцій, які діють у коледжі. Так, студенти групи № 49 на відкритому занятті гуртка «Програмна інженерія» говорили про невичерпні можливості Інтернету. Віталій Завадський представив чималий доробок напрацювань з питань використання Інтернету та ІТ в електронному урядуванні України, а також детально розказав про ІТ-послуги та системи електронних закупівель PROZORRO. Студент цієї ж групи Богдан Копкевич захоплююче розповідав, що треба знати, щоб доєднатись до розробників ІТ. У своєму виступі студент не оминув увагою і приємні суми заробітної плати таких спеціалістів.

Змістовним було ще одне відкрите заняття гуртка «Програмна інженерія», на якому всі присутні мали змогу розкрити секрети комп’ютерної графіки та навчитися створювати сюжетну анімацію.

Практичний психолог коледжу провела заняття гуртка з психології, де навчалися долати негативний «Я-образ», заряджатися позитивом та світлими думками.

Студент відділення інформатики та комп’ютерної техніки Андрій Борщ є заступником капітана Луцького клубу історичного фехтування. Він презентував роботу клубу історичного фехтування «Айна Бера»(Шлях Ведмедя), відкриті тренування якого проходять у спортивній залі Волинського коледжу НУХТ. Андрій Борщ повідомив, що у Києві відбувся відбірковий турнір до Національної збірної України, яка візьме участь у міжнародному фестивалі історичної середньовічної реконструкції «Битва Націй». І на початку травня у Празі зійдуться у боях Національні збірні із середньовічного бойового фехтування за звання кращої команди світу. До речі, студент Волинського коледжу НУХТ Андрій Борщ буде у складі Національної збірної України.

Цього дня вражали гостей не тільки уроками історичного фехтування, а й показовими виступами художньої гімнастики. Не менш цікаво пройшов і шаховий турнір, де змагалися як гуртківці, так і гості.

Звичайно не обійшлося без концертної програми, в якій показали свої вміння та таланти учасники хореографічного та вокального гуртків нашого коледжу. Артистизм, запал і злагодженість студентів-ведучих, артистів були оцінені глядачами щирими та бурхливими оваціями. Зачарувала коледжівців та гостей нова колекція сучасного модельного одягу з вишивкою, показ якої також відбувся цього дня.

50 років минуло з часу новітньої історії Волинського коледжу НУХТ. За піввікову історію свого існування навчальний заклад підготував тисячі фахівців. У пріоритеті завжди було і є виховання успішної людини. Для цього молодій людині потрібні не тільки професійні знання, але й навички інтелектуального, художньо-естетичного, фізично-оздоровчого виховання. Тому у Волинському коледжі НУХТ приділяють велику увагу організації цікавого змістовного дозвілля учнівської та студентської молоді, розвитку їх творчого потенціалу.