Студенти коледжу приділяють велику увагу «історичній освіченості»

,

20161012_132237_crСтуденти Волинського коледжу є постійними учасниками й співорганізаторами різноманітних заходів, що відбуваються у бібліотеках та музеях міста Луцька. Так нещодавно студенти загальноосвітнього відділення взяли участь у заході на тему «Битва на Красному полі – Україна понад усе», що пройшов у Волинському краєзнавчому музеї. Це вже сьомий захід з циклу «Перемоги української зброї», присвячений битві, яка відбулася поблизу містечка Хуст між армією Карпатської України та угорськими військами.

Про події напередодні Другої світової війни, коли українці зробили чергову спробу вибороти власну державу та проголосили незалежність Карпатської України, молоді розповів науковий співробітник музею Богдан Зек. Студентство дізналося чимало цікавих, але маловідомих історичних фактів про події 1939 року. Також в ході заходу молодь мала можливість побачити зброю того періоду визвольної боротьби нашого народу.

Головна мета історичної освіти полягає у «навчанні вчитися» на помилках своєї країни, адже лише вміння усвідомлювати й аналізувати історичні помилки допоможе запобігти їх повторенню. А це і є однією з передумов успішної розбудови нашої держави. Знання історії – це духовна сила кожного громадянина і, лише маючи таку силу, український народ зможе протистояти поневоленню й відстояти своє право на незалежність.