Студенти шукали відповідь на питання «Де знаходилися перші готелі міста Луцька?»

img_20161011_132009_crСтуденти групи № 68 спеціальності «Готельно-ресторанна справа», групи № 19 «Готельне обслуговування» та учні групи № 24 «Агент з організації туризму, адміністратор» побували на екскурсії в Музеї історії Луцького братства, яку організували викладачі Ганна Каращук, Оксана Харковська та класні керівники груп.

Завідувач музею Олена Бірюліна розповіла про цікаві періоди історії нашого міста, про луцьких братчиків, які у час, коли не діяли інституції національної церкви та держави, зуміли власним коштом організувати на Волині навчання дітей, лікування, книговидання.

Цікаво було дізнатися про луцьких спудеїв XVII століття та їх творчість. Студент групи № 68 Артем Костюк зазначив, що найбільше зацікавила інформація про те, якою була на той час готельна справа, і де знаходилися перші луцькі «готелі». Звичайно, вразили найстаріші музейні артефакти, датовані XVI століттям, а також чимало емоцій викликав огляд луцьких підземель, зокрема некрополя братчиків Хрестовоздвиженської церкви.