Київські пригоди студентів Волинського коледжу НУХТ

1_crСтуденти Волинського коледжу НУХТ не тільки добре навчаються, є активними у громадській роботі, а й уміють гарно відпочивати. Тому молоді люди, які є учасниками танцювального гуртка, разом із своїм художнім керівником Михайлом Дяченком та майстром виробничого навчання Катериною Осійчук за новими емоціями та враженнями вирушили до Києва, де мали особливу нагоду відвідати Київський муніципальний академічний театр опери та балету для дітей та юнацтва. Для юних танцівників побачити постановки у виконанні «Київ Модерн-Балету», яким керує харизматичний хореограф Раду Поклітару, було звершенням їх найпотаємніших сподівань. Студенти раділи чудовій нагоді доторкнутися до високого мистецтва, поринувши у чарівний світ танцю. І легендарна вистава «Кармен ТV» їх не розчарувала. А за лаштунками молоді люди мали змогу поспілкуватися та взяти автографи у артистів балету і головного балетмейстера Раду Поклітару.

Перебуваючи у Києві, студенти Волинського коледжу не могли не відвідати рідний Національний університет харчових технологій. Цього разу побували на факультетах автоматизації і комп’ютерних систем, готельно-ресторанного та туристичного бізнесу. Студентам з Волині провели ознайомлювальну екскурсію, де вони мали можливість побачити аудиторії та кабінети, лабораторії та ексклюзивну міні-броварню. Відчувши неповторну атмосферу й дух Національного університету харчових технологій, студенти Волинського коледжу ще раз переконалися, що здобувати наступний ступінь вищої освіти будуть саме тут.

Упродовж дня прогулялися містом, тим паче був справжній осінній золотий день, коли під ногами шелестить жовте листя, а над головою – прозоре, синє небо. У ході екскурсії відвідали історичні та релігійні пам’ятки, такі як Софіївський та Михайлівський собори, Золоті ворота, Маріїнський парк, тощо, захоплювались Набережною та Пейзажною алеєю. Багато зацікавленості викликав також Центральний будинок офіцерів, у якому базується Заслужений академічний ансамбль пісні і танцю Збройних Сил України. Тут відбулася ще одна приємна несподіванка – студентів Волинського коледжу пригостили запашними кексами та гарячими напоями, що було дуже зворушливо і гарно. І взагалі, це був один з найкращих днів студентів – вибух емоцій і маса незабутніх вражень!