Студентка відділення «Економіки та підприємництва» стала кращим доповідачем на Міжнародній конференції

,

2 грудня студентка Волинського коледжу НУХТ Яна Гловацька на чолі з науковим керівником, викладачем відділення «Економіки та підприємництва» Світланою Сичук взяли участь у роботі IX Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні проблеми і перспективи розвитку обліку, аналізу і контролю в умовах глобалізації економіки», яка відбулась у Луцькому національному технічному університеті. В ході конференції досліджувались проблеми обліково-аналітичного забезпечення управління підприємством в умовах глобалізації економіки та здійснювався обмін досвідом з наукової роботи із студентами і молодими науковцями.

Гловацька Яна провела наукове дослідження на тему «Переваги та недоліки складання звітності в Україні згідно міжнародних стандартів». Вона гідно представила наш навчальний заклад та була нагороджена грамотою І-го ступеня за кращу доповідь з напрямку досліджень «Теоретико-методичні передумови гармонізації системи фінансового обліку», сертифікатом учасника Міжнародної науково-практичної конференції та цінним подарунком. Науковий керівник Світлана Сичук була нагороджена подякою за гідну підготовку студента.

Наукові дослідження, представлені на пленарному та секційних засіданнях, були опубліковані в збірнику тез доповідей ІX Міжнародної науково-практичної конференції молодих науковців, аспірантів, здобувачів і студентів. Учасники набули нового досвіду, отримали багато вражень та натхнення для нових наукових звершень.