Спорт для всіх

14 травня 2024 року у внутрішньому дворі коледжу відбулися спортивно-туристичні заходи, присвячені Олімпійському тижню. Змагання організували за підтримки Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та Волинського обласного центру національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства.

Захід традиційно розпочався з виконання Гімну України та вшанування хвилиною мовчання всіх, хто загинув унаслідок збройної агресії рф проти України.

Дворазовий учасник Олімпійських ігор, майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, багаторазовий переможець та призер чемпіонатів і кубків України та Європи, Іван Банзерук провів руханку для здобувачів освіти та викладачів коледжу.

Учасники мали змогу ближче познайомитися одне з одним, позмагатися в спортивних естафетах, орієнтуванні на місцевості, велосипедному туризмі. Підсумком змагань було нагородження учасників грамотами та подяками. Такі заходи є чудовою можливістю продемонструвати свої спортивні здібності, а також підтримати командний та змагальний дух. Крім того, вони сприяють формуванню здорового способу життя та розвитку лідерських якостей.