Слова нашого студента процитував Президент

Навчально-виховна робота, яку проводять у Волинському фаховому коледжі Національного університету харчових технологій, не лише сприяє формуванню національної свідомості та громадянської позиції здобувачів освіти, а й надає можливість кожному здобувачеві розуміти свою історію, вивчити автентичні факти минулого, щоб протистояти можливим інформаційно-психологічним атакам ворога.

«Я хочу зараз процитувати слова українського солдата. Його звати Максим Нагорний. Він народився у 2004 році. Він сирота. Служить Україні в 14-й механізованій бригаді імені князя Романа Великого. Ось слова Максима: «Я був очевидцем жахливих речей, про які хочеться забути, не згадувати, викреслити з пам’яті так само, як і вчорашній день цієї клятої війни. Але що буде завтра?.. Відбудовувати стару систему не треба – створюймо нову й набагато кращу Україну!»» – з промови Володимира Зеленського на пленарному засіданні Верховної Ради 28 червня 2023 року з нагоди 27-ї річниці ухвалення Конституції.

Нагорний Максим Володимирович навчався у коледжі за професією “Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування”. Після досягнення повноліття, Максим прийняв рішення вступити до Збройних Сил України з метою захисту незалежності нашої країни. Зараз він служить та обороняє українські кордони на Харківському напрямку.

У авторській колонці @ukr_pravda Максим Нагорний розповів, як пройшло його дитинство: «Звісно, вам можуть розказати альтернативну правду та реальність про Максима Нагорного, який маленьким опинився в сиротинці, якого усиновили, який дізнався, що усиновлений і не справився з такою інформаційною бомбою, тому був розусиновлений і знову багато років провів в недолугій та жорстокій системі різних дитячих притулків… Надто глибокі рани, надто багато недоброго, круті повороти долі…».

Максим Нагорний вдячний педагогічному колективу Волинського фахового коледжу Національного університету харчових технологій та класному керівнику Олександру Зінчуку за спрямування на правильний життєвий шлях.

Колектив коледжу пишається тим, що має такого вихованця, як Максим Нагорний. Незважаючи на складну долю, він не зламався, а найбільша його перемога – перемога над самим собою. Тепер чекаємо Максима у рідних стінах коледжу з перемогою над нашим спільним ворогом.